Ballzy erijäätis

Erijäätist tutvustab Ballzy turundusjuht Tuuli Rand:

Ühel palaval suvepäeval, kui parasjagu õues oli liiiga soe ja higimull pärlendas otsa ees, tuli Ballzy teamil idee teha päris oma Ballzy sinine jäätis! 

Tegelikult sai jäätise idee alguse meie enda Viru Keskuse ICE ICE BALLZY poest. Poe temaatika ja kõik sellega kaasnev on välja mõeldud ei kellegi muu kui meie enda Ballzy kunstniku/disaineri Karmo Ruusmaa poolt. Inspot sai Karmo aga ilmselgelt jääst ja jäätisest. Esialgu käis tema peast läbi idee, et luua urban stiilist ketsipood, ning kasutada erinevaid elemente nagu truck ja uhked prügikastid. Sellest kujunes aga lõpuks siiski välja jäine ketsipood, mis sa esialgu projektina kinnitust Riia Akrapole kaubanduskeskuses. Tänaseks on aga ICE ICE BALLZY kolinud üle Viru Keskusesse ja Karmol on peas veel miljon erinevat ideed, millised Ballzy poed olla võiksid. 

Oota, aga kuidas jõudsime me selleni, et oma jäätis teha?

 

Parasjagu, kui mõtted paberile jõudsid ja esimesed infokillud leitud, sai meie visioon lõplikult paika – lisame Ballzy loomingule

 ja ajaloole natukene magusa-teemat juurde ja võtame käsile projekti “ICE ICE BALLZY” jäätis!

Järgnevaks võtsime ühendust Eesti esimese ökojäätise tootja ehk La Muu ninameestega ja lõime käed, et luua üks mõnusalt sinine hõrgutis nimega “ICE ICE BALLZY”. Nagu Ballzyle kombeks, oli siht kindel, et ka jäätis peab saama kodukootud ehk sinist värvi. 

Aga kuidas saada jäätis siniseks nagu Ballzyle kohane? Selle ülesande lahendas La Muu tiim spirulina kasutamisega – spirulina on täiesti naturaalne vetikatest tehtud pulber, millel on miljon kasulikku toimet ning pealekauba on see pulber vihaselt sinine. Nii sai Ballzy jäätis täpselt nii sinine kui vaja ning igasugu keemiat ja muu sodi kasutamata! 

Jäätis on saadaval meie Ballzy lifestyle poodides, seega, kui lähed jahtima endale uut ketsi ja tunned, et tunne on keskmisest kuumem, siis chekka Ballzy X La Muu külmikut ja soeta endale üks korralik maiuspala.

TOOTEINFO

Vanillijäätis sinise spirulinaga, 100 g

Koostisosad: täispiimrõõsk koor, dekstroos, munakollane, kuivatatud glükoosisiirup, suhkur, glü

koosisiirup, lõssipulber, paksendajad (guarkummi, jaanileivapuujahu), sinine

spirulina, vanilje.

Keskmine toiteväärtus (100g)

Energiasisaldus kcal/kJ: 206/863
Rasvad, millest g/küllastunud rasvhapped g: 8,9 /5.2
Süsivesikud, millest g/suhkrud g: 26.0/23.2
Valgud g: 4.4
Sool g: 0.03

Parim enne: 18 kuud