La MuuLa Muu

Cheese icon

Tumeda shokolaadi jäätis, öko

  • 400g
Meie piim pärineb Pajumäe mahetalust Mulgimaalt ja/või Lõunapiima mahemeiereist Mõniste vallast, Võrumaalt. Kasutame täispiima (rasvasisaldus 3.8-4.2% ), mis saabub meieni toorpiimana, aga mis jäätise valmistamise käigus pastöriseeritakse. Ehk et jäätise sees sisaldub vaid pastöriseeritud mahepiim.
Meie rõõskkoor pärinevb Pajumäe mahetalust Mulgimaalt. Mõnel korral suviti, tipphooajal, kui jäätist läheb kohe eriti palju, tarnime rõõska koort lisaks ka Hollandi mahemeiereidest.
Suhkrul on jäätise sees kaks peamist ülesannet - muuta magustoit magusaks ja tema tekstuur pehmeks ja kreemiseks. Esimese ülesandega saaksid hakkama ka mõned alternatiivsed magusained (steevia, eritrütool), aga suhkruta saaksime toote külmutamisel valge jäätunud tellise. Suhkrut oleks võimalik asendada ka näiteks mee, agaavisiirupi või datlitega ning mõnedes toodetes me seda tulevikus ka katsetame. Meile tarnib maheroosuhkrut Nordic Sugar (nordicsugar.com).
Dekstroos on selline suhkur, mis külmub aeglasemalt kui tavaline roosuhkur. Nii kasutame me dekstroosi jäätistes, mis sisaldavab palju vett ning mille tekstuur jääks külmumisel muidu liiga jäiseks. Kasutame mahemaisist valmistatud ning Ungaris toodetud desktroosi, mille osakaal meie jäätistes on kuni 4%.
Koorejäätistes kasutame reeglina rõõskkoort. Võid lisame juhul, kui mõni mõni retsept seda otseselt nõuab. Näiteks toffee jaoks karamellijäätisesse. Lehmapiimast valmistatud mahevõid ostame Hollandist. Heameelega kasutaksime ka Eesti mahetalunike võid.
Kasutame Itaalias toodetud 10-12% kakaovõi sisaldusega lisaainetevaba kakaopulbrit.
Munadega on meil lugu selline. Vabakäigu mahemune ostame kas Äntu Mõisast või Kopra Karjamõisast. Koksime munad katki, eraldame munakollase, vahustame ning lisame siis jäätisesegu sisse pastöriseerimise käigus. Kuna muna pastöriseeritakse, siis salmonellat või muid ohtlikke baktereid pole munade pärast vaja karta.
Tumedat sokolaadi tarnib meile ka üks Itaalia šokolaadivabrik. Tumeda šokolaadi kakaosisaldus on 70% ning kakaovõi sisaldus 40%. Meie tume mahešokolaad on toodetud Peruus. Sisaldab sojaletsitiini.
Guarkummi on looduses kasvava guaaraoapõõsa seemnetest tehtud paksendaja. Guarkummi osakaal meie jäätistes on kuni 0,3%. Sünteetilisi lisaained me ei kasuta.
Kasutame meresoola.
Jaanileivapuujahu on looduses kasvava jaanikaunapuu seemnetest valmistatud pulber, mis toimib emulgaatorina ehk aitab jäätise erinevad koostisosad kokku siduda. Jaanileivapuujahu osakaal meie jäätistes on 0,1-0,3%. Sünteetilisi lisaained me ei kasuta.
Toitumisalane teave 100g valmistoote kohtaGDA (2000 kcal)%GDA
Kcal221,77200011,1
Süsivesikud18,662706,9
Suhkrud17,269019,2
Rasvad14,087020,1
Küllastunud rasvad9,032045,2
Valgud3,91507,8
Sool0,1260,9

Kõik La Muu jäätised on tehtud mahepõllumajanduslikult kasvatatud toorainest. Nii palju kui võimalik, kasutame kohalike mahetootjate toodangut. See tähendab, et me teame, millisest talust on pärit ja kuidas on toodetud meie jäätises kasutatav lehmapiim, rõõskkoor, munad, marjad ja puuviljad. Samas, kuna Eesti asub seal, kus ta asub, peame päris palju kraami siiski importima. Selle juures on meil kolm peamist ülesannet: 1) tagada, et mahetooraine kvaliteet oleks väga hea; 2) et tootmise ja transpordi ökojalajälg ei oleks ebamõistlikult suur ning 3) et tooraine tootnud farmerid saaksid tehtud töö eest õiglase tasu.