Tule tööle

Miks sellist nagu Helen? No vaata, meil on vaja inimest, kes oleks nii oskuste kui oma olemuse poolest hästi mitmekülgne ja hakkaja. Selline, kelles lihtsalt on seda ”miskit”, mis võlub. Keegi, kes oskaks või vähemalt julgeks proovida (saame aru, et päris kõike ei saa, ikka vastavalt inimesele tegutseme) teha kõike – kirjutaks, pildistaks, seadistaks, kujundaks, arveldaks, mõtleks, müüks, naerutaks..

Kui tunned ja tead, et oled ägeda karakteriga inimene, kes soovib end turundusvaldkonnas teostada, siis ootame Sind meie tiimi!

Tehniliseks tugevuseks peab olema DIGITURUNDUS. Võõrad ei tohiks olla Ads Manager, Google Analytics, Google Ads, MailChimp, WordPress. Lisaks oleks ü-l-i-m-a-l-t hästi, kui Sul oleks annet ka loovalt/ ladusalt kirjutada.

Müügisoon võiks ka kuskil peidus olemas olla. Aga selles osas on peaasi, et oleksid julge, aus ja naeruväärne! 😊

Omalt poolt pakume

Mitmekülgset tööd, mille käigus saad rakendada nii praktilisi oskusi kui loovust (seda tegelikult igal sammul). Töökoht asub kesklinna kaisus Telliskivi Loomelinnakus, kuhu näiteks rongiga on eriti tore tulla. Seltskond on ka täista nitsevo ja pakume konkurentsivõimelist palka, ühislõunaid, sporditoetust ja hästi palju jäätist. No jäätist kohe tõesti hästi palju.

Kandideerimine

Saada meile oma CV ASAP ja kirjuta paari lausega, et miks just Sina oleksid õige inimene meie turundustiimiga liituma – lamuu@lamuu.ee.
Juhul kui sul on lisaküsimusi, siis võid helistada meie turundus- ja müügijuhile Birgitile +372 5380 2435.

Tööleasumine esimesel võimalusel, palun! :)